KTO JE TAXI LIPA ?

Spoločnosť vznikla v roku 2007 ako prvá taxislužba v Skalici. Odvtedy patria medzi  našich klientov súkromné osoby, rodiny, hoteloví hostia a firmy sídliace v našom regióne. Pre každého z nich vieme vždy pripraviť riešenie šité na mieru. Vďaka mnohoročným skúsenostiam naozaj rozumieme potrebám našich zákazníkov a vždy sa snažíme vychádzať im v ústrety. Špecializujeme sa hlavne v preprave osôb na viedenské letisko Schwechat a Bratislava.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a priazeň.

Sme a budeme tu pre Vás stále, aby sme sa postarali o Vašu bezpečnú a komfortnú jazdu do cieľa.

 

 

VÝSLEDKY ZÁKAZNICKEHO HLASOVANIA

Plebiscit Orly si vyberá najlepšie hodnotené spoločnosti v priemysle pôsobiace v krajine. Porotou sú samotní zákazníci, ktorí zdieľajú svoj názor na sociálnych sieťach a iných webových stránkach. Porovnali sme prakticky všetky spoločnosti pôsobiace na trhu, navyše sme skenovali obrovské množstvo webových stránok. Prieskum sme uskutočnili na základe názorov zákazníkov vyjadrených v recenziách. Skontrolovali sme najobľúbenejšie platformy ako: Google Maps, Facebook, Zumi, ale hľadáme aj alternatívne zdroje. Snažili sme sa dôjsť všade, kde majú Vaši zákazníci možnosť zanechať hodnotenie. Chceli sme predstaviť najspoľahlivejšie výsledky, a preto sme sa spoliehali iba na existujúce hodnotenia zákazníkov. Výsledkom bolo, že žiadna z uvažovaných spoločností nemala možnosť pripraviť sa na overenie alebo manipuláciu s výsledkami. 
 
Výsledky v prvej edície plebiscitu Orly dopravy sú nasledovné: 
 
- viac ako 60 000 skontrolovaných spoločností z tohto odvetvia,
- takmer 7 miliónov naskenovaných webových stránok,
- zhromaždených viac ako 15 000 000 recenzií zákazníkov.
 
Hodnotenie služieb poskytovaných Vašou spoločnosťou boli nájdené na nasledujúcich portáloch: Google Maps: hodnocení: 4.5 počet: 33
azet: hodnocení: 5 počet: 1
 
 
Zároveň Vás s potešením informujeme, že Vaša spoločnosť v tejto klasifikácii dostala známku 8.8. Vo výsledku ste sa kvalifikovali na 1 miesto v meste  Skalica.
 
Gratulujeme Vám k tomuto oceneniu. Je to výsledok Vašej tvrdej a systematickej práce, ktorú si všímajú spokojní zákazníci, ktorí o Vašej spoločnosti hovoria pozitívne.
 
 

 

 

Podarujte Vašim blízkym,alebo si dobijte u nas kredit na taxislužbu a získajte bonus:

dobitie 50,-€.......pripísané 55,-€
dobitie 100,-€....pripísane 110,-€
 
 
  • Obchodné meno: Lipa Milan-Pedy Video
  • Miesto podnikania : Sasinkova 14, 909 01 Skalica
  • Bankové spojenie: VÚB a.s., číslo účtu : 1360089058 / 0200
  • IČO: 354 97 114
  • IČ DPH : SK1029214659
  • Telefónne spojenie: +421 902 715 815
  • E-mail: lipa.milan@gmail.com